Korzystamy z wielu sprawdzonych przez nas programów, które sprawiają, że codzienny pobyt w przedszkolu jest radosny i atrakcyjny dla dzieci a jednocześnie zapewnia wysoki poziom edukacji. W naszych przedszkolach stosujemy między innymi:
 • program wychowania przedszkolnego „Kolekcja Przedszkolaka” wyd. Nowa Era (dzieci 3 i 4 letnie) oraz program rocznego przygotowania po szkoły „Szkoła Nas woła” wyd. Nowa Era (dzieci 5 i 6 letnie), a także „Dziecko w swoim żywiole. Program wychowania przedszkolnego – dobre praktyki” wyd. Nowa Era
 • metoda projektu
 • edukacja przez ruch Doroty Dziamskiej
 • pedagogika zabawy według Klanza
 • metoda Dobrego Startu M. Bogdanowicz
 • metoda czytania globalnego G. Domana
 • metoda Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej
 • metoda aktywnego słuchania muzyki według Batii Strauss
 • zabawa materiałem Montessori
 • metoda twórczego myślenia J. Osborne – „Burza mózgów”
 • gry dydaktyczne
 • metoda ruchu rozwijającego W. Sherborne
 • warsztaty plastyczne z elementami wybranych technik arteterapii oraz sensoplastyki
 • Program Ćwiczeń Integrujących INPP
Programy dydaktyczne