• Nasza kadra to zespół kilkunastu młodych, wykształconych i w pełni zaangażowanych nauczycieli oraz instruktorów i specjalistów. Ich pasją jest praca z dziećmi, dzięki czemu nieustannie zachęcają je do odkrywania i poznawania otaczającego je świata. Okazując wiele zrozumienia i ciepła sprawiają, że dzieci czują się u nas dobrze i bezpiecznie. Nawiązując relacje oparte na wzajemnym zaufaniu pokazują jak radzić sobie z emocjami, rozwijać talenty i uczyć się przez zabawę.
  • W skład zespołu pracującego w naszych przedszkolach poza nauczycielkami wchodzą tacy specjaliści jak logopeda, psycholog, fizjoterapeuta, lektorzy języków obcych i dietetyk, a także osoby organizujące zajęcia muzyczne, teatralne, sportowe, taneczne i inne.
Pasjonaci pracy z dziećmi