Poza programem obowiązkowym oferujemy wiele inspirujących zajęć dodatkowych. Nasi partnerzy zapewniają wysoki poziom przygotowania swoich instruktorów, dzięki czemu spotykają się one z dużym zainteresowaniem dzieci. Mają one okazję do rozwijania swoich talentów i zainteresowań już od najmłodszych lat. Do wyboru mamy między innymi:

• język angielski, hiszpański i niemiecki
  • rytmika z wieloma instrumentami
  • zajęcia taneczne
  • balet
  • gimnastyka dla dzieci z elementami korekcji wad postawy z możliwością szczegółowej, indywidualnej diagnozy dziecka
  • piłka nożna
  • warsztaty plastyczne
  • spotkania ze sztuką: wizyty w muzeum, koncerty w przedszkolu, przedstawienia teatralne
  • karate
  • logopedia na zajęciach grupowych i indywidualnych, każde dziecko otrzymuje min. 1x w roku diagnozę logopedyczną
  • basen
  • jazda konna
  • robotyka

Zajęcia organizowane są w poszczególnych przedszkolach w zależności od liczby chętnych.

zajęcia dodatkowe